Na tym blogu będę starała się zamieszczać moje przemyślenia na temat książek i filmów które czytam, ale także wydarzeń w których biorę udział i spraw z życia codziennego. Chciałbym aby ten blog posłużył mi do dzielenia się swoimi doświadczeniami, oraz w doskonaleniu sztuki pisania.
Jeśli masz jakiś pomysł, chcesz porozmawiać, podoba Ci się to co piszę, albo przeciwnie; zostaw po sobie komentarz lub napisz do mnie na maila: wiktoriablankastarzycka@gmail.com.
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz