-->

sobota, 30 listopada 2013

Pierwszy

            Na tym blogu będę starała się zamieszczać moje przemyślenia na temat książek i filmów które czytam, ale także wydarzeń w których biorę udział i spraw z życia codziennego. Chciałbym aby ten blog posłużył mi do dzielenia się swoimi doświadczeniami, oraz w doskonaleniu sztuki pisania.

            Jeśli masz jakiś pomysł, chcesz porozmawiać, podoba Ci się to co piszę, albo przeciwnie; zostaw po sobie komentarz lub napisz do mnie na maila: wiktoriablankastarzycka@gmail.com. 


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz