-->

czwartek, 1 maja 2014

Czwarty - Kłócą się na każdym kroku, ale to kochane


 

Tym razem post dedykowany Natalce.

            “Strażnicy marzeń” to animacja DreamWorks’awy reżyserowana przez Petr’a Ramsey’a Została nakręcona w 2012 roku. W oryginalnej wersji językowej głos podkładają Chris Pine (Jack <3( Ilsa Fisher (Zębuszka) Hugh Jackan (Bunny, Zając Wielkanocny Dakota Goyo (Jamie)
            Wydaje mi się że ta bajka w każdym poruszy jego dziecięcą duszę. Występują tu takie postaci jak: Święty Mikołaj, Wróżka Zębuszka, Zając Wielkanocny, Piaskowy Ludek/Dziadek i Jack Frost. Łączą siły aby pokonać siły ciemności. Złym bohaterem jest Mrok, który zabiera dzieciom marzenia i zamienia je na strach przy czym rośnie w siłę. Aby można było im  pomóc, dzieci muszą wierzyć w Strażników. Dlatego Mrok niszy Wielkanoc sny zamienia w koszmary, a Strażnicy roznoszą podmieniają zęby na pieniążki i słodycze. Właściwie na tym opiera się całą fabuła, czyli jest dość przewidywalna. 
            Ale pomimo tego  historia owiana jest cudowną tajemniczością i jest po prostu urocza. Dodatkowo główny bohater skrywa tajemnicę swojego pochodzenia. W tej historii chyba najbardziej urocze są kłunie pomiędzy Jack’iem, a Bunny’m. Kłócą się na każdym kroku, ale to kochane.

            Ta pozycja nie jest bardzo wymagająca, ale myślę że tego oczekujemy od bajki. W trakcie seansu przeżywamy bardzo wiele emocji.Dlatego polecam ją na jakiś luźny wieczór z przyjaciółmi, albo na odstresowanie się po cięzkim dniu.

Pozdrawiam.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz